PRISTATYMAS

  • Mes kuo greičiau pristatysime jūsų užsakytas prekes adresu, kurį nurodėte pristatymui. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių, galutinė pristatymo kaina bus matoma užsakymo procese.
  • Visi užsakymai bus pristatyti kaip nurodyta užsakymo metu. Mes turime teisę keisti pristatymo kainas, tačiau konkreti pristatymo kaina jums visada bus parodyta prieš baigiant jūsų užsakymą.
  • Bet kuri pristatymo data ar laikotarpis laikomi tik orientaciniais. Visi produktai, kurių jūsų užsakymo metu nėra mūsų sandėlyje, bus išsiųsti jums kuo greičiau, kai bus gauti iš tiekėjo. Bet kokiu atveju pristatymas bus atliktas per 30 dienų nuo tos dienos, kai priimsime jūsų užsakymą.
  • Jums pristačius prekes, jūsų bus paprašyta patvirtinti, kad gautos prekės yra tinkamos būklės. Jei prekių pakuotė turi pažeidimų, tačiau prekių būklė yra tinkama, nurodykite tai pristatymo patvirtinime. Jei prekių pakuotė turi pažeidimų ir prekės atrodo pažeistos, jūs turite nepriimti prekių. To nepadarius, tai gali turėti įtakos reikalavimams, kuriuos jūs reiškiate vėliau.
  • Jei iš mūsų gautos prekės yra ne tos, kurias užsakėte, ar yra sugandintos, ar jums pristatytas netinkamas prekių kiekis ar nepilna komplektaciją apie tai praneškite mums raštu iš karto, kai tai pastebėsite.
  • Prekių pristatymas laikomas įvykusiu, kai jūs gaunate prekes.
  • Jei prekių pristatymas vėluoja dėl tiekėjo, vežėjo ar bet kurios kitos trečiosios šalies, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau ir informuosime apie esamas aplinkybes. Jei pristatymo terminas Jums yra esminis ar vėlavimas labai ilgas, jūs galite nutraukti sutartį, susisiekę su mumis el. paštu support@woxxit.com ir mes jums per 30 dienų sugražinsime pinigus už prekes, kurias apmokėjote, bet kurių negavote.